Ubytování  

Kapacita chalupy je 17 lůžek s možností dvou přistýlek, pohodlně se však vyspí až 20 osob. Všechna lůžka jsou vyrobena z masivního dřeva s novými pohodlnými matracemi a voňavými lůžkovinami. Pokoje jsou umístěny v přízemí, po třech, pěti a sedmi postelích. K pohodové domácí atmosféře přispěje obývací pokoj s krbem, televizí a rozkládací pohovkou. V přízemí se dále nachází plně vybavená kuchyně včetně nádobí, koupelna s vanou a samostatné WC.

V prvním patře je pak dvoulůžkový pokojík, prostorná společenská místnost s krbovými kamny, velkou televizí (možno zapojit HDMI), herní konzolí a plně vybavenou kuchyňskou linkou. Pro maximální komfort je i v patře útulná koupelna s velkým sprchovým koutem a samostatná toaleta. Přidanou hodnotu má i set pračky a sušičky, kterou ocení zejména hosté s delšími pobyty. Na prací prášek nebo gel se v tom případě doma při balení vyplatí myslet.

Milovníci kávy určitě ocení i kávovar umístěný ve spodní kuchyni. Pokud mezi ně patříte i Vy, balení zrnkové kávy je něco, na co nesmíte při cestě k nám zapomenout.

Nejen při chvilkách s čerstvou kávou se rádi usadíte v zastřešené pergole před chalupou, jejíž součástí je i malý zahradní gril. Jestliže si chcete vychutnat pravé grilování, doporučujeme Vám dovézt grilovací uhlí nebo brikety. 

V případě, že před steakem z grilu dáváte přednost špekáčku na ohni, neváhejte využít našeho připraveného ohniště s lavičkami i s opékacími vidlicemi. 

Ať už chvilky venku budete trávit u ohniště nebo v pergole a máte malé děti, z obou míst je můžete pohodlně sledovat u pískoviště, houpaček nebo skluzavky.

Těšíme se na Vás.


PROVOZNÍ ŘÁD

ÚKLID: Dle pravidla: "Do jak uklizené a na jak uklizený pozemek host přijde, v takové stavu chalupu a okolí opouští při odjezdu." 


Video prohlídkaInteriér


Exteriér  

Exteriér na svou plnou rekonstrukci ještě čeká, ale už nyní můžete využít následující možnosti:


- venkovní zastřešená pergola

- ohniště 

- houpačky a skluzavka pro děti

- dětské hřiště (50 metrů od pozemku)